درباره نمایندگی عبادپور - کد ۲۷۱

نمایندگی کد ۲۷۱ بیمه دانا با سطح کیفی درجه ۱، آماده ارائه انواع خدمات بیمه در حوزه‌های متنوع اموال، اشخاص، مسئولیت و سایر رشته‌های بیمه‌ای می‌باشد.

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد.

بیمه، بیمه دانا، دریافت خسارت از بیمه دانا، انواع بیمه، دریافت خدمات بیمه

بیمه، بیمه دانا، دریافت خسارت از بیمه دانا، انواع بیمه، دریافت خدمات بیمه

این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد. در آذرماه سال 1367 به موجب «قانون نحوه اداره امور شرکت‌های بیمه» شرکت‌های بیمه ملی شده (آریا، امید، پارس، توانا، تهران، حافظ، ساختمان و کار، شرق، ملی) در شرکت سهامی بیمه دانا ادغام و به موجب همین قانون مقرر شد این شرکت ضمن بررسی حساب‌ها و تسویه دیون دولت و سهامداران شرکت‌های ادغامی، به عنوان یک شرکت بیمه تخصصی در رشته بیمه‌های اشخاص شروع به فعالیت نماید. به دلیل محدودیت حوزه فعالیت و نبود امکان رقابت با سایر شرکت‌های بیمه در سال 1375 با تصویب ماده واحده‌ای توسط مجلس شورای اسلامی به بیمه دانا اجازه داده شد همچون سایر شرکت‌های بیمه‌ای فعالیت نماید. فعالیت‌های عمومی بیمه دانا عملاً از ابتدای سال 1376 آغاز و گسترش یافت. شرکت بیمه دانا طی سال‌های گذشته با وجود فضای رقابتی حاکم در بازار بیمه کشور توانسته است با تلاش و همت همه جانبه مدیران، کارکنان و نمایندگان خود ضمن حفظ بیمه‌گذاران قدیمی و جذب بیمه‌گذاران جدید و افزایش حق بیمه نسبت به سال‌های گذشته‌، موقعیت خود را از لحاظ سهم در بازار بیمه به سومین شرکت بزرگ بیمه‌ای کشور ارتقاء دهد. این شرکت از دیرباز در زمینه استانداردسازی عملیات خود با اخذ گواهینامه‌های مدیریت ریسک، مشتری‌مداری و کیفیت خدمات در صدد متمایز نمودن خدمات خویش می‌باشد. امروزه بیمه دانا از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بیمه‌گر حرفه‌ای و با اخلاق شناخته شده و تمایل روزافزون بیمه‌گذاران به دریافت خدمات از این شرکت، نشانگر توانایی در اطمینان بخشی به تولیدکنندگان، صنعت‌کاران و در نهایت سهامداران می‌باشد. در حال حاضر بیمه دانا با وجود 61 شعبه،1987 نمایندگی، 35 شرکت نمایندگی، 115 نمایندگی فروش ویژه بیمه عمر، 670 کارگزاری و سه دفتر فرعی با در دست داشتن حدود 7/7 درصد بازار بیمه کشور خود را به عنوان سومین شرکت بزرگ بازار بیمه کشور به همگان معرفی کرده است.

درباره نمایندگی عبادپور کد ۲۷۱ بیمه دانا

دکتر نصیر عبادپور، متولد"دشت مغان"، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، و به ویژه مشاور پرونده های خسارتی بیمه ای ،از دی ماه ۱۳۷۸ فعالیت و همکاری خود را بعنوان نماینده رسمی شرکت بیمه دانا و مدیر نمایندگی کد ۲۷۱ در تهران آغاز کرده است. وی دانش آموخته مقطع دکتری از دانشگاه علامه طباطبایی است و در همین دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و دانشگاه بیمه ایران، مدرس درسهایی از رشته حقوق و مدیریت بیمه است. سطح نمایندگی کد ۲۷۱ بیمه دانا، درجه ۱ و دارنده عنوان نمایندگی برتر و نشان برتر در سالهای مختلف بوده است. دفتر مرکزی این نمایندگی در تهران بوده، با شعبه سرپرستی امیرکبیر همکاری دارد اما در شهرستانها و مراکز استانهای مختلف کشور نیز همکاری و تعامل با بیمه گذاران در سطوح و رشته های مختلف بیمه ای انجام می شود. نمایندگی کد ۲۷۱ عبادپور، در هر سه حوزه مرتبط با صنعت بیمه اعم از بیمه های اموال، اشخاص و مسولیت فعالیت دارد و دارای ترکیب و سبد پرتفویی متناسب است و همچنین به واسطه تبعیت از استراتژی کلان شرکت بیمه دانا در حوزه بیمه های اشخاص به ویژه درمان تکمیلی تمرکز و فعالیت گسترده ای دارد. امید است با سه شعار محوری شرکت ، "دانایی" "اطمینان" و"توانایی" ،  قدمهای بلندی در عرصه خدمات رسانی مطلوب و روز افزون به شهروندان عزیز، برداریم.

شرکت سهامی بیمه دانا با کسب رتبه دوم در میان گروه‌های بیمه‌ای، درجمع صد شرکت برتر کشور قرار دارد. سازمان مدیریت صنعتی ایران با برگزاری همایش بیست و یکمین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، اسامی این شرکت‌ها را اعلام کرد. بر اساس نتایج به دست‌ آمده در گروه‌های بیمه‌ای به ترتیب شرکت‌های بیمه ‌آسیا، دانا، البرز، پارسیان، پاسارگاد،کوثر، معلم، کارآفرین، ملت و ما رتبه اول تا دهم را کسب کردند.

 

 

راهنمای دریافت خسارات بیمه

افت قیمت خودرو در زمان تصادف از جمله اتفاقاتی است که بیشتر افراد با این حادثه ناخوشایند مواجه می‌شوند. اما در چنین شرایطی چه باید کرد؟

راهنمای دریافت خسارت بیمه

مشکلات حقوقی بیمه

اصولاً بیمه یک قرار داد و توافق بین شرکت یا سازمان بیمه ای با افراد حقیقی و حقوقی جامعه است . هرگونه توافقی که شده باشد لازم الاجراست .

معرفی تیم حقوقی مشکلات بیمه

همه چیز درباره بیمه تکمیلی دانا

ارائه کارت طلایی به بیمه شدگان، طرح آنکال 24 ساعته پزشکان بیمه دانا، سیستم مشاوره و ارجاع و ... از خدمات بیمه تکمیلی است.

معرفی بیمه تکمیلی بیمه دانا