شرایط محاسبه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

در مطلب فوق شرایط بیمه آتش سوزی مسکونی شرح داده شده است

حق بيمه در بیمه‌ آتش‌سوزی به متراژ محل مورد‌بیمه، شرایط ساخت، مصالح موردنیاز، استفاده از وسایل اطفا حریق و... بستگی دارد.

بیمه آتش‌سوزی نه‌ فقط برای آتش‌سوزی  ساختمان، بلکه پوشش‌های مختلفی نظیر طوفان، سیل، زلزله، ترکیدگی لوله‌های آب و... را نیز در برمی‌گیرد. که با انتخاب هریک مبلغ پرداختی تغییر می‌کند. برای انتخاب یک بیمه آتش سوزی خوب علاوه بر قیمت بهتر است به كيفيت شركت بيمه در هنگام پرداخت خسارت توجه فرمائيد. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که درصورتی‌که دارایی‌ای به کمتر از قیمت واقعی بیمه‌شده باشد، بیمه‌گر به تناسب همان مبلغ بیمه شده خسارت را جبران خواهد کرد. برای مثال، اگر دارایی‌ای ۱۰۰میلیون تومان ارزش داشته باشد ولی به ارزش ۷۰ میلیون تومان بیمه شده باشد، در صورتیکه به نصف دارایی خسارت وارد شود، شرکت بیمه نصف مبلغ بیان شده و یا ۳۵ میلیون تومان را پرداخت خواهد کرد.

راهنمای دریافت خسارات بیمه

افت قیمت خودرو در زمان تصادف از جمله اتفاقاتی است که بیشتر افراد با این حادثه ناخوشایند مواجه می‌شوند. اما در چنین شرایطی چه باید کرد؟

راهنمای دریافت خسارت بیمه

مشکلات حقوقی بیمه

اصولاً بیمه یک قرار داد و توافق بین شرکت یا سازمان بیمه ای با افراد حقیقی و حقوقی جامعه است . هرگونه توافقی که شده باشد لازم الاجراست .

معرفی تیم حقوقی مشکلات بیمه

همه چیز درباره بیمه تکمیلی دانا

ارائه کارت طلایی به بیمه شدگان، طرح آنکال 24 ساعته پزشکان بیمه دانا، سیستم مشاوره و ارجاع و ... از خدمات بیمه تکمیلی است.

معرفی بیمه تکمیلی بیمه دانا