بیمه مهندسی بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

انواع بیمه های تمام خطر نصب ، پیمانکاری و ... با ارائه نرخ فنی و کارشناسی

بیمه درمان بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

آماده برای عقد قراردادهای درمان تکمیلی گروهی با شرکت‌ها و موسسات

بیمه آتش سوزی بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

آتش سوزی یکی از خطرات پیش روی تمام کسب و کارها و اماکن خصوصی و عمومی است.

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

بیمه عمر دانا ، پشتیبان آینده ای روشن برای بیمه شده

بیمه باربری بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

صدور انواع بیمه های داخلی ،صادراتی و وارداتی در کلوزهای مختلف

بیمه مسئولیت بیمه دانا
در زمان خسارت آسوده خاطر باشید

صدور انواع بیمه های مسئولیت کارفرما، خدماتی ، عمرانی و ...

بیمه اتومبیل بیمه دانا
صدور بیمه های شخص ثالث با شرایط و تسهیلات ویژه

صدور بیمه های بدنه تا سقف تخفیفات ۸۰% با تسهیلات ویژه

previous arrow
next arrow
Slider
در حادثه‌هایی که در مکان‌های خصوصی مانند پارکینگ رخ می‌دهد چه باید کرد؟!

در اکثر اوقات قانون رسیدگی به تصادف خودرو در پارکینگ هیچ تفاوتی با تصادف در خیابان، بزرگ‌راه یا جاده ندارد و در هر صورت باید پلیس در جریان تمام حوادث قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید
عواقب نداشتن بیمه شخص ثالث خودرو چیست؟

بیمه شخص ثالث، یک پوشش بیمه ای است که برای تمام دارندگان وسایل نقلیه اجباری است. مطابق با قانون وسایل نقلیه در هند، شما نمی‌توانید بدون این بیمه در جاده‌های هند رانندگی کنید. با این که این طرح دارای مزایای زیادی است، اما تعداد کمی از مردم از مزایای آن آگاهی دارند.

بیشتر بخوانید

تاریخچه و انواع بیمه در ایران

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 تأسیس شد. این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی در تیرماه 1358 به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.
ادامه مطلب تاریخچه بیمه دانا
تاریخچه و انواع بیمه در ایران
  • آنچه در مورد الحاقیه بیمه نامه ها باید بدانید برگ الحاقیه یک سند بیمه‌ نامه‌ای تکمیل‌کننده بیمه‌نامه است. این سند باید گویای .... ادامه مطلب
  • ویژگی بیمه نامه های عمر و پس انداز تعریف بیمه عمرواشاره به رشته های عمر انفرادی رایج درکشور،مطلوبیت هریک و قابلیت درج در بسته های بیمه ایبیمه عمر یا بیمه زندگی ... ادامه مطلب
  • نحوه پرداخت هزینه های درمانی مصدومین در تصادفات رانندگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مکلف است نسبت به درمان فوری و بدون قید و شرط مصدومان حوادث رانندگی در مراکز ... ادامه مطلب

کارشناسان با تجربه بیمه دانا

یکی از نقاط قوت ما نسبت به دیگر همکاران، کارشناسان با حوصله و با تجربه ما هستند که ضمن آشنایی با مسائل حقوقی می‌توانند بهترین قرارداد بین شما و بیمه را تنظیم نمایند تا در زمان خسارت بتوانید بهترین بازگشت خسارت را داشته باشید. با ما در ارتباط باشید و بصورت شفاف مسائل را بیان کنید. ما برای تأمین آرامش شما تمام تلاشمان را می‌کنیم. به ما اعتماد کنید.

معرفی خدمات حقوقی بیمه

در مواجه با مشکلات قانونی وجود یک مشاور حقوقی یا وکیل این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی و با صرف زمان و هزینه کمتر به هدف خود برسید و از بروز مشکلات آتی خودداری کنید. تنظیم یک دادخواست اشتباه ممکن است کار شما را چند سال به تاخیر بیندازد و یا حتی ممکن است نه تنها به تنیجه مطلوب نرسید بلکه حقوق شما نیز زایل گردد. اگر نیاز به مشاوره حقوقی دارید پیشنهاد ما کمک گرفتن از خدمات حقوقی دادورزان معین است که سال‌هاست تجربه فعالیت بیمه را دارند.

راهنمای دریافت خسارات بیمه

افت قیمت خودرو در زمان تصادف از جمله اتفاقاتی است که بیشتر افراد با این حادثه ناخوشایند مواجه می‌شوند. اما در چنین شرایطی چه باید کرد؟

راهنمای دریافت خسارت بیمه

مشکلات حقوقی بیمه

اصولاً بیمه یک قرار داد و توافق بین شرکت یا سازمان بیمه ای با افراد حقیقی و حقوقی جامعه است . هرگونه توافقی که شده باشد لازم الاجراست .

معرفی تیم حقوقی مشکلات بیمه

همه چیز درباره بیمه تکمیلی دانا

ارائه کارت طلایی به بیمه شدگان، طرح آنکال 24 ساعته پزشکان بیمه دانا، سیستم مشاوره و ارجاع و ... از خدمات بیمه تکمیلی است.

معرفی بیمه تکمیلی بیمه دانا